Запрошуємо на зустріч з волонтерами та презентацію книги

У неділю, 4 листопада 2018 року, у центральній бібліотеці волонтери прифронтової Авдіївки презентують мешканцям Білої Церкви історію боротьби свого міста, закарбовану на сторінках документальної книги.

Це розповіді простих людей з Донеччини, що свідомо обрали український прапор та почали за нього боротись, ризикуючи найціннішим – своїм життям. Це спогади військових, для яких Авдіївка стала надійним та затишним тилом. Це важливі події очима очевидців. Це сторінки історії, які ми не просто гортаємо, а пишемо власноруч...

На презентації будуть присутні декілька авторів та героїв книги, тож у вас буде змога поспілкуватись із ними в невимушеній атмосфері. Також ви зможете придбати книги та унікальні військові сувеніри, створені авдіївцями, у благодійній крамничці.

Чекаємо на вас 4 листопада о 14:00 в Центральній міській бібліотеці (Торгова площа 4/27).