• "Під крилом жар-птиці"


  Таку назву має дитяча виставка робіт декоративно-вжитко­вого мистецтва, котра нещодавно відкрилася у читальній залі бібліотеки-філіалу № 6 міської Центральної бібліотечної сис­теми, що розташована по вулиці Петра Запорожця.

  Розповісти про цю подію ми попрохали завідувачку бібліотеки-філіалу №6 міської ЦБС Надію Миколаївну Гаврилову:


  - Наразі ми працюємо над проектом програми з естетичного вихо­вання "Золоті зернятка дитячої творчості". У рамках цієї програми влаштовуємо виставки робіт дітей, котрі мешкають у нашому мікро­районі і є читачами нашої бібліотеки. Нинішня виставка - "Під кри­лом жар-птиці" - відбувається у творчій співпраці з творчим об`єднан­ням "Азалія", керівником якого є Людмила Красніцька-Луцик. Із цим творчим об`єднанням ми співпрацюємо вже понад 5 років. Помітні гарні результати такої співпраці, котрі йдуть на користь, в першу чер­гу, нашим дітям. Відкрити талант, створити умови для його розкрит­тя та розвитку, дати дітям простір для творчості і можливість вистав­ляти свої роботи - спільна мета нашої співпраці.

  На відкритті виставки, котра відбулася 20 січня, були присутні: по­мічник міського голови Р.В. Троценко, директор ЦБС П.І.Красножон, директор ЦДЮТ "Соняшник"В.Д. Гутник.

  Роман Володимирович Троценко вручив юним майстриням пода­рунки від міського голови. Віра Дмитрівна Гутник пригостила дітей солодощами. Оскільки спонсором виставки була Міжнародна гро­мадська організація "Жіноча громада", котру у Білій Церкві очолює Надія Миколаївна Гаврилова, вона також вручила учасникам вис­тавки подарунки.

  На виставці " Під крилом жар-птиці" представлені роботи декора­тивно-вжиткового мистецтва, петриківський розпис.

  У виставці взяли участь 5 талановитих дівчаток: Марина Бабич, Га­лина Федоренко, Аліна Долін, Юлія Стеценко та Дарина Медвідь.

  Виставка триватиме два тижні. За цей час всі охочі можуть ознайо­митися з прекрасними роботами дівчаток.

  А ті, кому вже пощастило помилуватися цією красою, не залиши­лися байдужими. Дехто з юних читачів бібліотеки виявили бажання також навчитися такому мистецтву. Тож працівники бібліотеки лю­б`язно пояснили дітлахам, як і де можна це зробити. Відповідні гурт­ки працюють у дитячому садочку №8 і в ЗОШ №23. А в бібліотеці N 6 діти мають можливість виставити свої роботи на широкий загал.

  Дорослі, побачивши виставку, дивуються та радіють талантам мо­лоді.

  Надія Миколаївна розповідає, що оглянувши роботи, представлені на виставці, одна мама запропонувала зробити персональну вистав­ку робіт її доньки. Оскільки вважає, що її дитина не поступається у майстерності своїм одноліткам і має роботи, достойні посісти місце на виставці. Колектив бібліотеки погодився влаштувати таку персо­нальну дитячу виставку. Наразі проводяться підготовчі роботи.

  Такі виставки, безумовно, повинні бути. Вони потрібні і юним май­страм декоративно-вжиткового мистецтва, і дітям, і дорослим.

  Колектив бібліотеки наразі готується до нового творчого конкурсу, присвяченого Великому Кобзарю. У конкурсі візьмуть участь роботи народної творчості, зокрема, вишивки, і літературні доробки.

  Ми обов`язково розповідатимемо вам, шановні читачі, про ці за­ходи.

  Олена Ткаченко,
  Гриф .- 2010 .- 17 лютого.- С.17  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше