• І кожне слово в ній іскриться

  І кожне слово в ній іскриться І кожне слово в ній іскриться І кожне слово в ній іскриться І кожне слово в ній іскриться

  Для дітей зустріч зі справжнім письменником – це завжди захоплююча подія, можливість познайомитися з новими книгами, дізнатися про творчу професію з перших вуст.

  На зустріч з відомою землячкою, письменницею, журналісткою та громадським діячем Таїною Братченко до бібліотеки-філіалу №9 завітали учні 3-В класу СПМШ №16 (класовод О.М. Величанська).

  Маленьким читачам Таїна Іванівна добре знайома як автор дитячих казок та оповідок. Через свої книги письменниця намагається привити любов до рідного краю, природи, народних традицій та найкращої у світі мови.

  Під час живого спілкування з письменницею, діти із задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді. Таїна Братченко читала власні твори, з яких третьокласники дізналися: яка квітка найсміливіша,чому боязкий Зайчик став хоробрим, хто живе в країні Цукерії, які пригоди трапилися з неслухняним Голубом Урром та хто є донькою Зими і Вітру. З іншими героями казок та народознавчих оповідок можна було ознайомитися з книг, представлених на книжковій виставці «…І кожне слово в ній іскриться».

  Сподіваємось, що зустріч з Таїною Братченко залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української дитячої літератури.

   

  Жанна Харченко.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше