• Дивовижний конкурс – чудові конкурсанти!

  Дивовижний конкурс – чудові конкурсанти! Дивовижний конкурс – чудові конкурсанти! Дивовижний конкурс – чудові конкурсанти! Дивовижний конкурс – чудові конкурсанти! Дивовижний конкурс – чудові конкурсанти!

  17 жовтня я вже традиційно завітала на конкурс читців-декламаторів до бібліотеки-філіалу №10. Цього разу приводом зустрітися з прекрасним став міськрайонний конкурс виконавців творів Бориса Олійника «Стою на землі».

  Дітвори різного віку зібралося багатенько, аж 42 особи, плюс батьки, бабусі, вчителі, бібліотекарі… яблуку ніде було впасти. Нарешті усі зайняли свої місця і ведуча та організатор заходу Ганна Нагорна привітала конкурсантів та представила членів журі: заслужений працівник культури України, поет, композитор, музикант Анатолій Кульчицький, журналіст та поетеса Тетяна Книш, головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи КЗ БМР Білоцерківська міська ЦБС Олександра Нагорна, читачка і друг бібліотеки Тетяна Савенко.

  І ось дійство розпочалося. Це і справді було Дійство! Адже учасники конкурсу показали такий рівень підготовки, що особисто я тільки дивувалася, скільки ж талантів у Білій Церкві. Декламували натхненно, душевно, ніжно, проникливо і так гарно, що аж серце щемило. Важко уявити, як журі визначало найкращих. Олександра Нагорна чесно сказала, що розподілити призові місця було надважко. Тому рахували навіть плюсики та знаки оклику у таблицях оцінювання… і все одно сперечалися. У результаті переможцями стали:

  -у віковій категорій «Учні 1-4 класів»:

  І місце – Віталіна Блищик (с. Пилипча);

  ІІ місце – Владислав Мельніченко (читач ЦБ, БСШ №1)

  ІІІ місце – Дарина Юрчик (читачка ф.3, БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК»);

  Олександр Федак (читач ф.6, БЗШ №23).

  -у віковій категорій «Учні 5-8 класів»:

  І місце – Анастасія Гальченко (БСШ №16);

  ІІ місце – Анастасія Чернух (БЗШ №17, ЦТДЮ «Соняшник»);

  ІІІ місце – Вікторія Мішустіна (с. Шкарівка).

  Аліна Королевич (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»).

  -у віковій категорій «Учні 9-11 класів, студенти»:

  І місце – Ольга Клінкіна (читачка ф.10, БЗШ №5);

  ІІ місце – Артем Скляр (ДНЗ БПТУ ім. П.Р.Поповича);

  ІІІ місце – Анна Панько (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»),

  Анастасія Тупчій (с. Шкарівка).

  А Гран-прі конкурсу отримала чарівна Сергієнко Катерина, з чим її і вітаю.

  На жаль дипломи усім учасникам вручити неможливо, а от пам’ятні та солодкі подарунки можна. Спонсором конкурсу стала компанія ТОВ «Адомед». Побільше б таких свідомих людей, які переймаються розвитком та дозвіллям підростаючого покоління.

  Не знаю, як хто, а я йшла із бібліотеки задоволена, хоч мені шоколадку не дали. Треба, мабуть, наступного разу теж віршика вивчити.

   

  Софія Нормировська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше