• Святкуємо 14 жовтня

  Святкуємо 14 жовтня Святкуємо 14 жовтня Святкуємо 14 жовтня Святкуємо 14 жовтня Святкуємо 14 жовтня

   

  14 жовтня в Україні святкують День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників України, День створення УПА.

  З 8 по 12 жовтня працівники книгозбірні №3 для користувачів різних вікових категорій підготували ряд заходів, використовуючи різні форми роботи.

  У читальній залі бібліотеки широкому загалу відвідувачів представлена викладка періодичних видань «За свободу України полягли її сини».

  Користувачі мережі Інтернет мали змогу на блозі «Бібліопростори» філії №3 переглянути віртуальну виставку «Назавжди воїни і патріоти».

  11 жовтня для учнів 8-х класів БНВО «ЗОШ №15 ДЮСОК» до Дня захисника України відбувся репортаж-огляд періодичних видань. Бібліотекарі розповіли юним громадянам про воїнів АТО, які мешкають у їхньому мікрорайоні. Усі вони боронили територіальну цілісність України.

  12 жовтня дев’ятикласники БНВО «ЗОШ №15 ДЮСОК»

  ознайомилися з книжковою виставкою «Ще не вмерла козацька слава», прослухали її коментований огляд, переглянули буктрейлер за книгою Тараса Каляндрука «Загадки козацьких характерників».

  Для учнів 6-А БНВО «ЗОШ «15 ДЮСОК» бібліотекар Юлія Сидоренко підготувала і провела урок-дослідження «Україна – земля козаків». З великою цікавістю учасники заходу прослухали інформацію про запорізьких козаків, їхню військову культуру, бойове мистецтво, традиції та звичаї, віру і духовне життя.

  Учнів 3-4-х класів БНВО «ЗОШ №15 ДЮСОК» бібліотекарі ознайомили з чудовою книгою Олександра Виженка «Історія запорізьких козаків для веселих дітлахів». На основі українських народних пісень, дум, казок, легенд, бувальщин та небилиць в цікавій та дохідливій формі автор розповідає про життя і побут українського козацтва.

  А ще на маленьких книголюбів чекала несподіванка! 12 жовтня у книгозбірні відбулася прем’єра лялькового театру! Ідея його створення виникла у колективу бібліотеки давно. Задум реалізували! Наймолодшим працівники книгозбірні показали виставу «Про хлопчика Нечитайлика та дівчинку Мудрунку». Ця нова для нас форма роботи допоможе привернути увагу користувачів-дітей до читання, спонукатиме після захоплюючого сценічного дійства звернутися до книги, зануритися в її зміст.

  Привітати зі святом Покрови колектив бібліотеки-філії №3та її читачів завітали депутати Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, Таїсія Олійник, Сергій та Олександр Яременки. Вони подарували книгозбірні комплект дитячих книг Лариси Ніцой.

  Ми сильні, коли разом! Ми сильні, коли боремося! Ми сильні, коли віримо!

   

  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше