• «Поліфонія осені» 2018

«Поліфонія осені» 2018 «Поліфонія осені» 2018 «Поліфонія осені» 2018 «Поліфонія осені» 2018 «Поліфонія осені» 2018

Щирий подарунок напередодні професійного свята художників України зробили митці Білої Церкви мешканцям міста.

11 жовтня у міській виставковій залі при бібліотеці-філії №8 відбулося відкриття традиційної виставки картин «Поліфонія осені». Присутніх приємно здивувала багата палітра робіт. Родзинкою вернісажу стали автопортрети художників та пейзажі і натюрморти.

У виставковій залі прозвучали привітання зі святом від головного спеціаліста міського відділу культури та туризму Алли Карабач, директора міської ЦБС Раїси Григоренко, голови Національної спілки художників України в Київській області Олександра Дмитренко, які вручили цінні подарунки художникам – ювілярам 2018 року.

Чарівним дарунком учасникам заходу стали музичні твори у виконанні викладача школи мистецтв №4 Інни Кухаренко.

Святкова експозиція виставкової зали створена завдяки 29 художникам міста. Кожна робота, представлена на виставці, подарує радість і задоволення всім, хто завітає на виставку, яка діятиме до кінця жовтня за адресою: Леваневського, 55.

Любов Михайлюк.