• Доречний гумор, веселий жарт у родині козачат!

  Доречний гумор, веселий жарт у родині козачат! Доречний гумор, веселий жарт у родині козачат! Доречний гумор, веселий жарт у родині козачат! Доречний гумор, веселий жарт у родині козачат!

  І знову до нас, щирих українців, прийдуть три свята у гості – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

  Завітавши до бібліотеки-філії №2, відразу ж відчуваєш дух величної історичної епохи.

  Книжкова експозиція «Козацтво – наша гордість, наша честь, наша слава!», інсталяція «Велична епоха – козаччина», тематичні полички «У нашім минулім – безсмертні діла» та література про сучасних захисників України, представлена на книжковій виставці «Доля обрала нас…», стали у нагоді під час проведення Дня інформації «Історія України в художньо-історичних образах».

  Членів клубу «Осіннє золото» Академії пенсіонерів зацікавив перегляд народознавчої літератури «Покрова – свято козацьке».

  Урок мужності «Війна пройшла по їхніх долях…» бібліотекарі провели для старшокласників БЗШ №11. А на історичну бесіду «Невмируща слава козаків» працівники книгозбірні запросили четвертокласників.

  Саме тому, що виховувати справжніх лицарів сучасності потрібно з наймолодшого віку, до книгозбірні на гру-посвяту в козачата «Козаки – не простаки!» завітали найменші читайлики. Вихованці ДНЗ №36 «Берізка» прослухали розповідь про запорозьких козаків та поділившись на команди «Кмітливі» та «Сміливі», обрали ватажків, яких підперезали каламайковими поясами. Свою силу рук дітлахи продемонстрували під час конкурсу «Хто кого?».

  В гості до малечі завітали друзі-нерозлийвода, герої відомого мультфільма про козаків – Бурмило, Коротун та Силач. Відгадуючи загадки Бурмила про овочі, дівчатка «варили» улюблену страву всіх українців – борщ. Козак Коротун підготував завдання «Частинка до частинки – утворилася картинка!». Сором’язливий але люб’язний козак Силач провів конкурс «Скажи комплімент!».

  Наприкінці разом пограли у словесну гру «Слівце додай – віршик складай!».

  Родина козачат поповнилася. Але щоб закріпити побачене й почуте, бібліотекарі дали учасникам заходу домашнє завдання – в садочку чи вдома прослухати казку «Котигорошко».

  Ази власної історії повинен знати кожен українець – і дорослий, і маленький, адже від цього залежить національна свідомість та самоповага.

   

  Леся Кравчук.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше