• Свято мужності та патріотизму

  Свято мужності та патріотизму Свято мужності та патріотизму Свято мужності та патріотизму Свято мужності та патріотизму

   

  З нагоди Дня захисника України в читальній залі центральної бібліотеки для дітей зібралися учні 3-Б класу БЗШ № 11 (класовод М.І.Універсал).

  Бібліотекар Людмила Романович розпочала свято з розповіді про обов’язок кожного чоловіка відповідати за спокій та мир у своїй родині та Батьківщині.

  Дівчата ретельно підготувалися до свята і привітали однокласників літературно-музичною композицією «Майбутні захисники», а хлопці у відповідь презентували поетичний батл «Я знаю, яким я хочу бути».

  На хлопців та дівчат у книгозбірні чекали цікаві та веселі випробування. Майбутні захисники демонстрували свою спритність у конкурсі «Смуга перешкод», доводили дівчатам, що вони також вміють готувати у змаганні «Черговий кухар». А дівчатка «рятували та лікували поранених бійців».

  Учасники заходу згадали справжніх захисників Вітчизни, що сьогодні захищають рідну землю. Пам’ять загиблих вояків читачі вшанували хвилиною мовчання.

  Бібліотекарі завершили захід словами Василя Симоненка: «Вибирати можна все на світі, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину».

   

  Олена Корнієнко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше