• Вітаємо із золотим ювілеєм

  Нещодавно, а саме 1 лютого, святкувала свій день народження головний бібліограф центральної бібліотеки Нінель Володимирівна Авраменко, якій у цей святковий день виповнилося 50 років!


  Одним із перших привітав головного бібліографа міський голова Василь Петрович Савчук, який через свого представника Т. М. Петриченко передав ювілярці вітальну листівку з поздоровленням та солодкий подарунок.

  Нінель Володимирівна з радістю прийняла поздоровлення і висловила щиру вдячність міському голові за його турботу та увагу.

  Оскільки посада головного бібліографа вимагає багато працювати, а вільного часу обмаль, то відразу після привітання Нінель Володимирівна приступила до своєї щоденної роботи.

  Хочеться відмітити, що Нінель Володимирівна працює в бібліотеці з 1982 року, відразу після закінчення Інституту культури ім. Корнійчука.

  Сама Нінель Володимирівна наголосила, що майже половину свого життя, а саме 28 років, вона присвятила цій нелегкій, але в той же час цікавій роботі!

  Тож від імені міського голови та від себе особисто хочеться ще раз привітати Нінель Авраменко з її золотим ювілеєм, подякувати за роки відданої праці та побажати їй щастя в житті, натхнення в роботі й добробуту в сім`ї!                                    

  Тетяна Петриченко,

  Новини Надросся .- 2010 .- №6.- 11.02 – 17.02.2010 .-С.8  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше