• Дивосвіт скарбів книжкових Дивосвіт скарбів книжкових

З 24 по 28 вересня працівники бібліотеки-філіалу №9 підготували і провели для своїх користувачів тиждень відкритих дверей, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.

На святі книги «Дивосвіт скарбів книжкових» маленькі читайлики познайомилися з новинками дитячої літератури. Бібліотекарі презентували нові книги Сашка Дерманського «Жменька тепла для мами», «Коли Онисько був маленький», «Крамничка тітоньки Мальви». Велику зацікавленість викликала поява в бібліотеці книг Джорджії Бінг «Моллі Мун», які сподобалися читачам не менше, ніж книги про Гаррі Поттера.

Дорослі читачі познайомилися з новою книгою Мирослава Дочинця «Якщо послухати мудреців», в якій автор зібрав «розсипи золотих піщинок мудрості, стільники набитих терпким медом одкровень, сповіді серця і злети людського духу».

Активні читачі бібліотеки Даша Розживіна і Оленка Порхун взяли участь у промоції «Стань на день бібліотекарем». Дівчатка обслуговували читачів, рекомендували дітям книги, які читали особисто.

Бібліотекарі запросили учнів колегіуму взяти участь в аукціоні творчих ідей і пропозицій «Я хочу щоб в бібліотеці було…», під час якого вони висловили пропозиції свого бачення сучасної бібліотеки. Побажання були різні: відкрити бібліо-кафе, придбати електронні книги, більш широко представити діючі при книгозбірні художні виставки.

Для першокласників СПМШ №16 бібліотекарі провели екскурсії та бібліотечні уроки «Бібліотека – книжковий дім», а п’ятикласники колегіуму стали учасниками рольової гри «Будь у тренді! Читай українське», яку підготували Галина Чередник та Ірина Люшинська. Завершився тиждень яскравою інформаційною мозаїкою «У книги люди, наче бджоли в соти, знесли духовний, чародійний мед».
    Катерина Волинець.