• ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА «ПЕЛЮСТОЧОК СОНЯШНИКА»

  Талант — це особливий склад розуму людини. І настільки він буде розвинутий і удосконалений, залежить тільки від самої людини. Не даремно ж говорять, що талант потрібно розвивати змалечку, що і зробили вихованці студії петриківського розпису «Азалія».  20 січня гостинне царство книги бібліотеки №6 зібрало справжніх поціновувачів пре­красного мистецтва — деко­ративно-прикладного. Свою мальовничу виставку «Під крилом Жар-птиці» впер­ше представили вихованки творчої студії «Азалія» ЦТДЮ «Соняшник».

  Вже більше п`яти років біб­ліотека №6 плідно співпра­цює з творчим об`єднанням «Азалія». За участі таланови­тих майстрів петриківського розпису проводяться численні виставки і конкурси.

  Свої здобутки натхненної праці, а це більше 60 робіт, представили: Медвідь Дарина, Долін Аліна, Бабич Марина, Федоренко Галина, Стеценко Юлія.

  «Талановиті дівчата    зроби­ли читальну залу нашої бібліотеки малою виставко­вою залою», — від­значила директор бібліотеки   №6 Н. М. Гаврилова, підкресливши, що маленькі художни­ці — віддані читач­ки бібліотеки ще з дитячого садочка, і це особливо при­ємно.

  Долучилися до привітань та вручили подарунки і грамоти юним майстриням петриківсь­кого розпису помічник місь­кого голови Р. В. Троценко та завідувач Центральної біб­ліотечної системи П. І. Красножон. Теплі слова підібрала В.Д. Гутник, директор ЦТДЮ «Соняшник», яка висловила своє захоплення творчістю дівчаток, прочитавши влас­ні віршовані рядки, що стали своєрідним девізом виставки:

  Жар-птиця творчості нам душу зігріває,

  Своїм крилом від смутку захищає,

  Жар-птиця піднімає нас до мрії,

  Нам додає натхнення і надії.

  Віра Дмитрівна побажала «пелюсточкам соняшника» творчих злетів та вручила гра­моти за високу майстерність та творчі успіхи. Як справжня друга матуся, керівник студії «Азалія» Л.М. Красніцька-Луцик, дібрала найкращі слова привітання і додала: «Можли­во, не всі ви станете відомими художницями, але любов до прекрасного у вас залишить­ся назавжди».

  Подаруночки учасницям виставки також вручила Між­народна організація «Жіноча громада» (голова Н. М. Гаврилова). Грамотами були від­значені переможці обласного етапу Всеукраїнського кон­курсу «Новорічний сувенір» Костенко Наталя та Федоренко Галина.

  Вагомий вклад у розвиток і творче становлення своїх дітей беруть батьки, які також при­вітали їх і висловили вдячність керівнику студії та адміністра­ції бібліотеки.

  Юні художниці, які вже мають у своєму доробку багато робіт (а тепер уже й персональ­ну виставку), були переповнені враженнями від такої уваги до їхньої творчості (маленьке при­міщення читальної зали було переповнене), вдячні за при­вітання, пообіцяли не зупинятися на досягнутому, а творити ще більше, краще, вимальовую­чи петриківкою шедеври.

  Щиру вдячність адміністра­ція бібліотеки і ТО «Азалія» ви­словили міській владі, батькам, адміністрації ЦТДЮ «Соняш­ник», ЦБС та Л. Б. Дриґало.

  А ми, у свою чергу, бажає­мо учасницям виставки, щоб талант розквітав так само буйно, як маки на їхніх кар­тинах, і ніщо не заважало натхненно творити.

  Катя Пеклін,

  Наш городок .- 2010 .- №4.- 28 січня

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше