• Серце віддавав дітям Серце віддавав дітям Серце віддавав дітям

Україна славиться розумними, щирими, талановитими людьми, які своєю працею прославили рідну країну. Серед них – Василь Олександрович Сухомлинський – видатний педагог, письменник, публіцист, 100-річчя якого ми відзначаємо 28 вересня. Напередодні ювілею працівники бібліотеки-філіалу №9 підготували день інформації «Серце віддавав дітям».

Для третьокласників СПМШ №16 бібліотекарі провели літературну годину «Не забувай про джерело добра».

Завідувачка книгозбірнею Катерина Волинець познайомила дітей з біографією та творчою спадщиною письменника, книги якого вчать малечу бути добрими, чуйними, працьовитими, любити рідну домівку і Батьківщину.

Світлана Могорит підготувала презентацію «Подорож казковими світами Василя Сухомлинського», з якої школярі дізналися: хто запалює свічки на каштанах, куди поспішають мурашки, де береться краплинка і що буде як зупиниться час.

Голосні читання творів Василя Сухомлинського «Свіжий вітер казки» підготувала бібліотекар Жанна Харченко, запропонувавши дітям самим придумати закінчення твору.

Крім того, третьокласники  мали можливість потрапити до Школи Радості педагога і казкаря Сухомлинського, де вчитися зовсім не важко, а навпаки – весело і цікаво, а після уроків хочеться робити щось хороше, приємне, добре всім-всім-всім! Стати учнем цієї школи дуже просто – читайте казки, притчі та оповідання Василя Сухомлинського.

Катерина Волинець.