• Осіння музика душі Тетяни Строкач Осіння музика душі Тетяни Строкач

«Гарні вірші окрилюють душу: то звучать набатом, то дзвенять стоголосими срібними дзвониками, то підносять до небес, то лагідно гойдають на хвилях» − поділилися враженнями члени клубу «Водограй» від зустрічі з поеткою-краянкою Тетяною Строкач, яка відбулася 12 вересня у центральній бібліотеці.

Присутні із задоволенням слухали прекрасні поезії у прочитанні авторки та бібліотекарів.

Припала до душі слухачам і цікава розповідь пані Тетяни про життєві історії, які надихнули поетку на написання віршів про кохання, любов до матері, синів, онуків, рідної землі, чарівні картинки природи, вболівання за наших синів, які воюють на Донбасі.

Усі вірші пронизані ідеєю оптимізму, віри в добро і радості, якими авторка щедро ділиться з читачами.

Людмила Чупак.