• Відкрий серце людям

Відкрий серце людям Відкрий серце людям Відкрий серце людям

6 вересня на бібліотечній галявині бібліотеки-філії №8 відшумів благодійний ярмарок «Відкрий серце людям», який організували працівники книгозбірні спільно з клубами «Золота осінь», «Гармонія» та «Лада» Академії пенсіонерів. Захід був приурочений до Міжнародного дня благодійності, який відзначається 5 вересня.

Таким чином світова спільнота привертає увагу до проблем пов’язаних із бідністю та гуманітарними кризами. Дату обрано не випадково – саме 5 вересня відійшла у кращий світ Мати Тереза,відома місіонерка та католицька черниця, яка стала символом милосердя.

Бібліотекарі наголосили на важливості благодійності та волонтерської діяльності та подякували всім, хто взяв активну участь у благодійному ярмарку «Відкрий серце людям».

Ніколи не пізно допомогти ближнім і незнайомим, долучитися до роботи благодійної організації, якій довіряєте, і просто підтримати тих, хто творить добро, навіть не чекаючи вдячності.

Тетяна Ямінська.