• Доля, вишита нитками

  17 грудня у день Святої Великомучениці Варвари, яка є покровителькою вишивальниць, бо власноруч вишивала ризи самому Ісусу, у бібліотеці № 10 відкрилася виставка вишивок “Навік з`єдналось чорне і червоне  – мойого краю гордість і краса” читачок міських бібліотек Кашкіної Людмили, Кульчицької Олени, Лесь Катерини, Колімбет Галини, Ліщук Галини, Підлісної Людмили, Самиляк Марії, Терещенко Майї, Янчук Мирослави. І хоч погода у цей день була сердитою і морозною, та щоб побачити ці диво-витвори майстринь, почути розповідь про них, поспілкуватися з ними, перейняти досвід, узор, техніку ( а тут була і вишивка хрестиком, напівхрестиком, гладдю, бісером, мережкою, накидом, “ізоніть”) прийшло багато поціновувачів народного мистецтва, збирачів народних оберегів.

  Ганна Григорівна Нагорна розповіла присутнім про мистецтво вишивки, красу українських рушників, значення кольорової гами виробів народної вишивки. Долучитись серцем і душею до прекрасного завітали керівники міської організації Партії регіонів: голова – Олександр Анатолійович Олійник з шановним гостем, депутатом Верховної Ради від Партії регіонів Сухим Сергієм Михайловичем, який працює у комісії Верховної Ради з питань соціального захисту.

  Прибули вони з сувенірами та подарунками для вишивальниць та учасників вечора. Тепер наших майстринь у негоду можна буде впізнати за парасолями із біло-голубою символікою. Вони зможуть продовжувати втілювати своє захоплення по схемах малюнків та нитками, отриманими від щедрих гостей. А найактивніші вишивальниці, які були учасниками близько 10 виставок, як персональних, так і загальноміських, загальнобібліотечних та проводять велику роботу з популяризації вишивки, виготовлення м`яких іграшок, народних ляльок, організовуючи майстер-класи серед читачів-дітей отримали ще й матеріальну допомогу на розвиток улюбленої справи (придбання ниток, матеріалу, канви, рамок) від керівництва міської організації Партії регіонів. Усі ж присутні теж розходилися зі свята з сувенірами від Партії регіонів.

  Тетяна Біла, завідувачка відділу
  методичної та бібліографічної роботи.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше