• Крутиться, крутиться колесо життя

  «Раніше я говорив:
  «Я сподіваюсь, що все зміниться». Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб все змінити -
  змінитися мені самому».


  Саме ці слова Джима Рона згадалися мені, коли я побувала на зустрічі, присвяченій знайомству з єдиним в Україні прикладним журналом «Колесо життя», який орієнтований на всебічний розвиток людини (особистий, духовний, професійний).

  Зустріч відбулася в актовому залі Центральної бібліотеки. Презентувати журнал завітали дві тендітні дівчини. Вони представились просто: Дарина (редактор) та Ганна (менеджер). Дівчата розповіли, що ідея створення видання належить Вікторії Лисенко- відомому психологу, бізнес-тренеру. Журнал існує вже 3 роки і здобув чималу популярність, про що свідчать численні листи до редакції від вдячних читачів. Над створенням кожного номеру працює 30-40 спеціалістів (психологи, філологи, філософи, екстрасенси), які допомагають читачеві розширити рамки звичного, знайти інструменти для реалізації себе і своєї мрії, формувати позитивні думки і емоції, утверджувати віру в себе та свої сили. Окремо слід подякувати дизайнерам: гортаючи сторінки, дивуєшся, наскільки безмежна людська фантазія.

  Ілюструючи концепцію журналу, Дарина та Ганна розповіли присутнім багато повчальних байок та притч, згадали приклади із власного життя та життя великих людей, яким присвячені сторінки «Колеса життя».

  Після презентації присутні пройшли тест, який, як запевняла Дарина, допоможе кожному наблизитися до своєї мрії. Глядачі також змогли взяти участь у безпрограшній лотереї і отримати приємні подарунки.

  Проте хочеться зауважити лише одне: позитивне мислення - не панацея від усіх негараздів. Тут необхідно знати міру. «В наші дні багато лікарів вважає, що бокал червоного вина може бути навіть корисним для здоров`я, але жоден лікар не порадить вам пити його літрами» (Д. Робінзон). Адже проблеми та невдачі загартовують характер, дають змогу яскравіше відчути задоволення від власних перемог. Не слід забувати, що позитивне мислення - це метод терапії, а не спосіб життя.

  Олена Литвиненко
  Майдан-брок .- 2009 .- №52 .-С.11  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше