• В моєму серці Україна

  В моєму серці Україна В моєму серці Україна В моєму серці Україна

   

  Україна живе у серці кожного українця. Любити, знати історію та звичаї своєї Батьківщини – святий обов’язок її громадян. Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу і незалежність. Україна – це рідна мова, яка стала однією з найрозвинутіших мов світу.

  З нагоди державних свят Дня Незалежності та Дня Державного Прапора, у бібліотеці-філії №4 відбулася арт-година «В серці Україна», на яку завітали юні патріоти, гуртківці студії образотворчого мистецтва «Колорит». Завідуюча філіалом Світлана Линник повела розмову про найдорожче серцю кожної людини – Батьківщину. Її історичне минуле і сучасне, її солов’їну мову та чарівну природу, народні звичаї та традиції, ознайомила присутніх з історією становлення української символіки та Державного Прапора. Діти взяли участь в пізнавальній вікторині «Чи знаєте ви історію своєї держави?», відгадували загадки, справно складали пазли із зображеннями карти України та її державних символів.

  Наприкінці заходу було підведено підсумки конкурсу дитячих малюнків «В моєму серці Україна», який провела керівник гуртка Ірина Валентинівна Праведна.

   

  Олена Буяненко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше