• В очікуванні зимових перемін

  В очікуванні  зимових перемін

  Таку назву має 15-та ювілейна виставка картин спілки професійних художників Білої Церкви, котра нещодавно відкрилася у міській виставковій залі.


   

  У ній цього року беруть участь 16 учасників, котрі представили на суд глядачів 45 робіт. Це: Ігор Безвербний, Володимир Большаков, Тетяна Губрій, Олександр Жарко, Тетяна Максимова, Тетяна Матвієнко, Ольга Мілейко, Світлана Паламарчук, Володимир Панфілов, Георгій Пономарьов, Сергій Рулевський, Крістіна Смєлова, Надія Соболь, Наталія Статива-Жарко, Серафим Швець.

  Виставка відкрита при сприянні міського відділу культури і туризму, спілки професійних художників та централізованої бібліотечної системи Білої Церкви

  Цього ж дня представник міського відділу культури вручив посвідчення члена Білоцерківської міської Спілки майстрів декоративно-прикладного мистецтва художниці, переможниці численних міських та обласних мистецьких конкурсів Світлані Паламарчук.

  Потрапивши на цю виставку, одразу відчуваєш неймовірне піднесення, позитивний настрій та яскраві, іскрометні посмішки, котрі, здається, йдуть від самих картин. Надзвичайне різноманіття матеріалів, технік, видів живопису, батіку, вишивки приємно дивує. Тут кожен з відвідувачів може знайти для себе саме свою улюблену роботу, котра зачепить струни душі і задзвенить вона в унісон з картиною, із серцем автора, як відголосок його настрою. І наповнюється виставкова зала неймовірною енергетикою, у якій купаєшся, як у сонячному промінні...

  Своїми враженнями від виставки діляться її учасники, організатори та відвідувачі.

  Завідувачка міської виставкової зали Любов Михайлюк:

  -   Ця виставка не обмежена рамками участі у ній лише членів Спілки професійних художників. Виставка розширює  свої межі, адже у нашому місті чимало й талановитої молоді. Спілка розкриває для них свої обійми.

  -    Чим вирізняється саме ця ювілейна виставка?

  -   Молодь вносить нові віяння, свої бачення і, певна річ, з`являються нові картини. Загалом, на цій виставці представлені найрізноманітніші техніки та види живопису. Тут присутні і вишивка (Світлана Паламарчук, котра створює картини, які потім вишиває), і батік (Тетяна Максімова), і акварель, і масло.

  Виставка різнобарвна і цікава для кожного поціновувача прекрасного.

  Олександр Андреєв, спеціаліст міського відділу культури та туризму:

  - Вже впродовж 15 років у грудні влаштовується у нашому місті виставка робіт професійних художників Білої Церкви. Це об`єднує митців нашого міста, дає їм можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом і своєрідно прозвітувати про свою роботу протягом року. На мою думку, ця виставка не лише цікава, й досить сильна, потужна. Тут представлені і портрети, і пейзажі, і натюрморти. З цікавістю познайомився з усіма роботами, отримав чимале задоволення.

  Анатолій Кирилюк, професійний художник:

  - Ми вже зустрічаємося у цій залі 15 років поспіль. Приємно бачити тут і давно знайомі обличчя, і талановиту молодь.

  Хотів би відзначити, що на цій виставці представлені усі професійні роботи, незалежно від того, чи мають автори статус професійного художника. Чимало цікавих, неординарних робіт. Та особливо хотілося б відмітити батік. Адже ця техніка набагато складніша за живопис. Це дуже копітка робота. Загалом, усі молодці!

  Сергій Рулевський, професійний художник:

  -  Виставка має назву "В очіку ванні зимових перемін". Це стосується не лише мистецтва, а й життя суспільства. У цих стінах вже відбулися зміни на краще.Тож нехай владні структури беруть з нас приклад.

  Валерій Вовченко, професійний художник, учасник виставки:

  - Сьогодні гарний привід вкотре зустрітися з колегами, побачити прекрасні роботи. Мене дуже радує, що приходять молоді художники, котрі приносять свої   роботи,  що   нічим   не відрізняються від робіт професіоналів. Побачити і обговорити ці роботи - вже цікаво. У нашому місті дуже потужний творчий потенціал. Ми маємо і гарних художників, і викладачів в одній особі. Вони навчають дітей, котрі якщо і не оберуть в майбутньому професію художника, зате точно навчаться бачити у цьому житті прекрасне. Чого й бажаю усім людям.

  -. Ми також приєднуємося до побажань Валерія Вовченка і радимо вам, шановні читачі, долучитися до прекрасного, відвідавши виставку картин спілки професійних художників Білої Церкви "В очікуванні зимових перемін".

  Нагадаємо, що експозиція розмістилася у міській виставковій залі. Працює вона щодня з 10.00 до 18.00, окрім суботи. Помилуватися роботами міських художників ви зможете до 30 грудня 2009 року.

  Олена Ткаченко
  Гриф .- 2009 .- 23 грудня. – С.15  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше