• З книгою в тіні квітучих алей

З книгою в тіні квітучих алей З книгою в тіні квітучих алей З книгою в тіні квітучих алей З книгою в тіні квітучих алей З книгою в тіні квітучих алей

Влітку на дитячому майданчику завжди людно і гамірно. Тут мами з дітками шукають захисту від пекучого літнього сонця. Для них працівники бібліотеки-філіалу №9 вирішили зробити літературний привал «З книгою в тіні квітучих алей».

Бібліотекарі Світлана Могорит та Жанна Харченко організували для маленьких читайликів справжнє розважально-ігрове свято. Кмітливі дітлахи відгадували загадки, за ілюстраціями розповідали сюжети казок, брали участь у веселій дитячій дискотеці з піснями і танцями. До гри-руханки «Ми плещемо в долоньки» приєдналися навіть найменшенькі учасники заходу, які витворяли вихиляси у матусь на руках. Хлопчики змагалися у вправності володіння м’ячем, а дівчатка демонстрували свою майстерність у вправах зі скакалкою.

Всі малята отримали порцію гарного настрою, а найактивніші з них ще й барвисті дитячі журнали у подарунок.

Тетяна Сулейманова.