• Мистецтво гарного настрою

Мистецтво гарного настрою Мистецтво гарного настрою

Як навчити дітей відпочивати цікаво, змістовно, весело? Дуже просто: пригорщу гарного настрою змішати з дрібками веселощів і сміху, взяти з собою багато друзів і – гайда гратися.

Саме так зробили учасники літнього табору «ЛітоГрай», взявши участь у жартівливих й інтелектуальних іграх «Щасливий випадок», естафеті здоров’я, танцювальному конкурсі, які підготувала бібліотекар філіалу №9 Галина Чередник.

Взявши участь у веселій та дотепній грі «Сам собі режисер», діти зображували стривоженого кота, похмурого віслюка, зайця-боягуза, дитину, якій замалі черевички. Конкурс «Віршомази» надав можливість юним талантам позмагатися у майстерності написання віршів.

Після веселих ігор малеча вчилася правильно відпочивати під час години релаксації «Спокій. Тільки спокій». Найкращим заспокійливим засобом стало прочитання сторінок улюблених казок, а також участь у дефіле піжам «Я вмію гарно спати-відпочивати».

Катерина Волинець.