Хрещення Русі Володимиром Великим

Напередодні Дня хрещення Київської Русі-України, який відзначається 28 липня, у бібліотеці філії №2 для юних читачів було проведено інформаційну годину «Хрещення Русі Володимиром Великим».

Учасники заходу здійснили екскурс в історію, познайомившись з подією надзвичайної історичної ваги.

Діти дізналися, що хрещення Київської Русі пов’язують з іменем Володимира Великого, якого церква визнала святим. Ця історична подія змінила духовне і культурне життя.

Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «28 липня – День Хрещення Київської Русі», матеріали якої розповідають про основи християнства та визначні пам’ятки православ’я.

Християнські традиції та звичаї стали для сучасної України нормою і повноцінною частиною повсякденного життя.

Похитнулися міри й виміри,

Скільки зверглося вір, богів, –

Тільки Він стоїть, Володимире,

Той, до кого ти нас привів.

О. Стефанович.

Наталія Янківська.