• СВІТ РУКОМИСТЕЦТВА ІРИНИ ДУДЧИК

  Дитячий алкоголізм, наркоманія, злочинність. Сумно. Страшно.     У батьків немає часу на малечу, і їх чадо шукає пригод на вулиці, або сидить і грається в комп`ютерні ігри. Батьки задоволені: хай собі сидить, аби в халепу не втрапив. І йде вся енергія дитини на війну з віртуальними монстрами, у яких потрібно вирвати зброю, відібрати скарби, знести башку, щоб кров залила весь екран. Ото весело!


  Але стоп! Невже все так страшно? Ні, не все, - переконалася я, коли побачила виставку, яка ще на тому тижні відкрилася в центральній бібліотеці для дітей .Читальний  зал  завжди прикрашають дитячі роботи . Але   ці    традиційні вишивки  хрестиком, чарівне бісероплетіння, вишивка стрічками,  аплікації вражають своєю сонячністю і нестримною легкістю. “Оригінальне виконання, від якого віє спокоєм .Ніжно-лагідно вміє працювати з дітьми. Світ квітів, світ писанок, світ стрічок, таїна творчості в кожному виробі. Вона пізнає красу світу і передає її через рукомистецтво, поєднуючи свою майстерність і майстерність дітей-гуртківців”,-таку оцінку творчості молодої колеги Ірини Дудчик дає  Віра Дмитрівна Гутник, директор ЦТДЮ “Соняшник”.  Перед  очима відвідувачів бібліотеки  перша персональна виставка керівника гуртка рукомистецтва “Креатив” Ірини Дмитрівни Дудчик.
   “ Дякуючи бабусі, я вишивала свої перші хрестики і квіти паперові робила. А сьогодні повернулась мода  на давнє неповторне мистецтво: витончене бісероплетіння, французьку вишику шовковими стрічками, українське прадавнє   мистецтво писанкарства, художню вишивку хрестиком,”-розповідає зовсім молода майстриня .  В 2006 році Ірина  закінчила Богуславський гуманітарний коледж ім..І.С.Нечуя-Левицького , факультет образотворчого мистецтва та  художньої праці, стала керівником школи рукомистецтва “Креатив” в ЦТДЮ “Соняшник”, щоб здійснити свою  мрію-  передати свої вміння  і знання дітям .А я б сказала, що Ірина дарує своїм вихованцям світло своєї душі. В гуртку  навчається  понад 70 учнів віком від 6 до 14 років, які з захопленням вчаться техніці рукоділля. Роботи Баришполь Юлії, Верещук Вікторії, Верзун Олени, Тищенко Анни, Булгакової Валі сяють різнокольоровими вогниками шовку і бісеру, з`єднуються  з роботами наставниці і разом створюють радісний світ, чарівний і таємничий, як казка, в яку я вас і запрошую.
   Шлапацька Валентина,зав.бібліотекою №1 для дітей
  Наш городок .- №48.- (337).- 26 лист.- С.21
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше