Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог

Безпека життєдіяльності людини є на сьогодні важливою необхідністю. Кожен може почуватися безпечно тільки тоді, коли добре знатиме основи пожежної безпеки в побуті і правила поведінки під час пожежі.

9 липня бібліотекарі філії №2 для юних юними читайликів провели бесіду «Вогонь - наш друг, вогонь - наш ворог».

Діти під час хвилинки-застереження «Сірничок маленький, а біда велика»ознайомилися із значенням вогню в житті людей та шкоду від необережного поводження з ним. Дізналися про причини виникнення пожеж та їх попередження; засоби пожежогасіння; про важливість та відповідальність роботи пожежників, їхню сміливість при виконанні свого обов’язку. Учасники заходу відповідали на запитання вікторини з правил пожежної безпеки «Будьте, діти, обережні, знайте правила пожежні».

Бібліотекарі познайомили присутніх з художніми творами для дітей, де вогонь є не тільки ворогом, а й захисником для героїв книг (А.Малишко «Вогник», Г. Тютюнник «Вогник далеко в степу»; Л.Українка «Лісова пісня»; Р. Кіплінг «Мауглі»).

Всі погодилися, що гра з вогнем ніколи добром не закінчується!

Наталія Янківська.