• Сходинки до омріяних вершин

  Кожна дитина по-своєму талановита. Важливо вчасно помітити оте зернятко таланту, викохати, виростити його.

  Вже протягом року у центральній бібліотеці для дітей працює ток-шоу “Сузір`я дитячих мрій”. Цей проект створений для того, щоб допомагати талановитим дітям, дітям, які мають незвичайні захоплення, досягли певних успіхів.
  3 грудня в гімназії № 1 пройшла зустріч з учасником ток-шоу “Сузір`я дитячих мрій” кандидатом у майстри спорту, чемпіоном України, Європи та Світу з карате-до Бульдою Владиславом. Хочеться зазначити, що чемпіону лише 11 років, він навчається у 6 класі.
  Владислав почав займатися карате з 5 років. Маленького хлопчика привела в секцію мама і віддала в міцні руки тренера Володимира Івановича Брунька, тому на зустрічі перше слово було надано тренеру, керівнику Київського обласного представництва ФФШКУ, президенту Асоціації традиційного карате-до м. Біла Церква, судді міжнародної категорії, володареві чорного пояса (5 дан), старшому тренеру збірної команди України, заслуженому тренеру України.
  Присутні на зустрічі шестикласники з цікавістю слухали розповідь майстра про східне бойове мистецтво, а ще Володимир Іванович зауважив, що він пишається своїм учнем.
  Теплі слова про юного спортсмена сказала його класний керівник Коваленко Раїса Анатоліївна. Заняття спортом не тільки не заважають, а й допомагають Владиславу у навчанні. Вони дисциплінують, виховують силу духу, зібраність.
  Жодне свято не обходиться без почесних гостей. Привітав Владислава представник громадської організації “Рідний дім” Юрій Худин. Голова благодійного фонду сприяння розвитку культури і спорту Олександр Майданник висловив захоплення від того вміння, яке продемонстрували учні асоціації карате-до В.Бульда, В.Казадаєв та Ю.Васильєв.
  Приємним сюрпризом стали музичні вітання від зразкового вокального ансамблю “Співограй” ЦТДЮ “Соняшник” та друга і однокласника Владислава – Ігоря Наконечного.
  Хочеться вірити, що дитячі таланти не залишать байдужими дорослих і секція карате нарешті отримає татамі, без якого у спортсменів виникає багато незручностей. А кожна дитина у нашому місті отримає можливість розкрити свій талант у повній мірі.

    Олена Корнієнко, зав. відділу ЦДБ
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше