• Ток-шоу “Сузір`я дитячих мрій” збирає друзів

  Як ви вважаєте, який зв`язок між дитячою бібліотекою, карате та гімназією? Не здогадуєтесь? Справа в тому, що центральна бібліотека для дітей в рамках проекту ток-шоу “Сузір`я дитячих мрій”, метою якого є підтримка талановитих дітей та розвиток дитячої творчості провела зустріч з дворазовим Чемпіоном Світу, Європи, багаторазовим чемпіоном України, кандидатом в майстри спорту з карате Бульдою Владиславом, учнем 6-Б класу гімназії № 1.  Зустріч відбулася у актовій залі гімназії. Всі присутні з великим інтересом слухали розповідь заслуженого тренера України, президента Білоцерківської Асоціації традиційного карате-до Брунька В.І. про історію та розвиток карате в світі та Україні, дивилися слайд-шоу та затамувавши подих спостерігали за виступом Влада та його друзів-спортсменів Казадаєва Владислава і Васильєва Юрія.
      Добрі слова почув юний чемпіон від класного керівника Коваленко Раїси Анатоліївни, гостей – представника громадської організації “Рідний Дім” Юрія Худина та голови  благодійного фонду сприяння розвитку культури і спорту Олександра Майданника. Звичайно, не обійшлося без подарунків – однокласник Влада Ігор Наконечний чудово грав на синтезаторі, зразковий вокальний ансамбль “Співограй” ЦТДЮ “Соняшник” потішив присутніх своїми піснями. Всі учасники ток-шоу отримали книги від центральної дитячої бібліотеки.
      А як же мрії, запитаєте ви? Відкрию вам секрет: поважні гості пообіцяли Владиславу допомогти в здійсненні найзаповітнішої мрії хлопця та всіх юних каратистів – займатися на справжньому татамі.
  Сподіваюся, мрії справді здійснюються
   Олена Дученко, провідний бібліограф ЦБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше