• Про100 сміх від Віктора Євтушенка

Про100 сміх від Віктора Євтушенка Про100 сміх від Віктора Євтушенка Про100 сміх від Віктора Євтушенка

Літо дарує всім дітям найкращі дні відпочинку. А тим, хто відпочиває у літніх таборах, дає можливість не просто відпочити, а весело, гамірно, приємно провести дозвілля.

8 червня вихованці табору «Літограй», що працює при бібліотеці-філії №9 та англомовного табору «STEAMcamp» Білоцерківського колегіуму, зустрілися в книгозбірні з відомим поетом-гумористом, членом Національної Спілки письменників України, президентом Міжнародного фонду імені Павла Глазового – Віктором Євтушенком.

Автор презентував збірку гуморесок «Щось не так», яка побачила світ у 2017 році, а також познайомив читачів із сатиричними віршами з книги «Не на того напали».

Віктор Арсенійович веселив дітей своїми гуморесками, дотепно відповідав на численні запитання, ділився спогадами про дитинство,навчання в спортивному інтернаті та про перші спроби написання віршів.

Учасники заходу отримати книги з дарчим підписом автора.

Жанна Харченко.