• «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому»

«Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому» «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому» «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому» «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому» «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому»

Щороку, на початку літа, ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної надії, свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Напередодні цього радісного дитячого свята до бібліотеки-філії №6 завітали маленькі читайлики, вихованці груп «Сонечко» та «Пізнайко» ДНЗ №8 «Золотий півник» (вихователі Надія Васильєва та Вікторія Царенко).

У святково прибраній залі завідувачка бібліотекою Надія Гаврилова провела з дітворою ігрову карусель «Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі». Протягом заходу змагалися дві команди: «Ластівка» і «Фіалка». Спочатку члени команд вирізали найголовніші атрибути літа: сонечко, хмарки, сунички, вишеньки, квіти… Згодом зробили картину з аплікацій – «Літо»: щоб сонечко зігрівало, а вітаміни надавали сил у змаганні.

Діти проявили свою кмітливість під час складання пазлів, розв’язування інтелектуальних задач та проявили спритність у іграх з м’ячем. Багато емоцій викликала у малечі естафета з кульками. Свою готовність до школи проявили дівчатка під час гри «Зав’яжи стрічку». Спритними були і капітани команд Софія Ткачук та Кристина Гемелюк, під час конкурсу «Солодкий сад», збираючи солодощі із зав’язаними очима. Дівчатка вправно справились із завданням і по закінченню гри цукерки отримав кожен учасник команди.

Доповненням свята стали музична та поетична хвилинки. Найактивнішими учасниками ігрової каруселі були Єгор Дембіцький, Софія Лановенко, Діана Кириленко та Максим Шабельний, а перемогла – ДРУЖБА!

Наприкінці заходу діти отримали солодкі подарунки. Тож нехай гуманність і доброта дорослих зігрівають теплом і любов’ю кожне дитяче серце щоденно!

Надія Гаврилова.