• Персональна виставка майбутньої художниці

  Творчість - це нестандартна уява, особливе бачення світу, яку майстри втілюють у своїх роботах, а коли це дитяча творчість, то це, до того ж, безкрая кольорова фантазія.

  22 жовтня 2009 р. у приміщенні Бібліотеки № 1 для дітей, що знаходиться на вулиці Б.Хмельницького, 13, відбулася виставка малюнків маленької талановитої художниці Крістіни Шатохіної.
  Це було незвичайне маленьке свято дитячої творчості. Для Крістіни Шатохіної, учениці 3-го класу НВК «Міцва 613», цей день був особливий в її юному житті, перша персональна виставка. Дівчинка - надзвичайно обдарована особистість: у 3 роки зробила перші спроби малювати, а вже  з 5 років вона навчається в Академічній школі живопису О.Ф. Дмитренка, де спочатку навчалася у О. Б. Мілейко, а зараз малювання Крістіні викладає Т.О. Дмитренко. Вона малює картини фантазуючи: залюбки вигадує кішечок і малює портрети подружок, а її творча родина та однокласники допомагають у пошуках нових ідей, її картини по-дитячому яскраві, не схожі одна на одну та наповнені особливою енергією. І вже в такому юному віці Крістіна чітко визначилася з майбутньою професією - дизайнер інтер`єру.
  На виставку були запрошені учні 4-А класу ЗОШ № 1, які не тільки порадували дорослих недитячою цікавістю до робіт маленької художниці, а й щиро ними захоплювались і вітали авторку віршами. Підтримати однокласницю прийшли учні «Міцва 613» разом з викладачем, а також бабуся і навіть прабабуся.
  Бібліотека № 1 вже давно співпрацює з учнями та педагогами загальноосвітніх шкіл, гімназіями, дошкільними закладами. Проводяться виставки як дитячих, так і дорослих робіт, щоб малеча бачила, на кого рівнятися треба. Досить часто влаштовуються виставки читачів «Золоті зернятка дитячої творчості», проводиться незвичайна фотовиставка дитячих усмішок, творчі вечори, ведеться активна  співпраця з краєзнавчим музеєм та письменниками міста. Вже третій рік поспіль щоквартально проводяться виставки дитячої творчості, де діти мають можливість показати свій незвичайний талант. Зараз планується міні-виставка талановитого хлопчика, який захоплюється мистецтвом оригамі.
  Бібліотека створила всі умови для того, щоб діти могли показати свої творчі здібності. Лишається маленьким творцям прекрасного тільки невгамовно творити маленькі шедеври.
  Катя Пеклін
  Майдан - брок .- 2009 .- 29 жовт. - С.18  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше