• Творча креативність ліцеїстів

  Творча креативність ліцеїстів Творча креативність ліцеїстів Творча креативність ліцеїстів Творча креативність ліцеїстів

   

  15 травня в міській виставковій залі при бібліотеці-філії №8 відкрилась виставка робіт учнів та викладачів Білоцерківського професійного ліцею «Традиції. Творчість. Креативність». На суд глядачів представлений живопис викладача ліцею Ігоря Безвербного та різьба по дереву студентів, майбутніх червонодеревників.

  Це перша спільна експозиція досвіду і молодіжний запал та креативність. Професійний ліцей один в Київській області, який навчає студентів ремеслу, що дає дереву друге життя.

  Навчають майстерності юні таланти, крім Ігоря Олеговича Безвербного, Анна Анатоліівна Юрченко, Микола Дмитрович Ясінський та Олена Миколаївна Маляренко. Це ті люди, які невмілі руки перетворюють у руки майстра, який вміє оживить дерево.

  Професійний ліцей, раніше ПТУ №15, діє в місті з 1983 року. За ці 35 років випустив більше 700 майстрів – різьбярів по дереву. Багато хто з них стали відомими та відкрили свою справу. Про це розповів присутнім майстер виробничого навчання Микола Ясінський.

  Відомий в місті художник та різьбяр Анатолій Кирилюк розпочинав трудову діяльність, як майстер в цьому навчальному закладі. Він привітав творчий колектив із вдалою виставкою та закликав молодь сміливіше втілювати в життя свої творчі плани.

  Анатолій Гай, голова Київської обласної спілки письменників України, вражений роботами юних майстрів, запропонував відкрити виставку в Києві. Це найвище визнання таланту та перша сходинка до втілення мети та визнання.

  Головний спеціаліст міського відділу культури і туризму Алла Карабач, закликала до по дальшої співпраці, та подякувала за збереження народних традицій.

  Виставка діятиме до 26 травня за адресою вул. Леваневського, 55.

   

  Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше