Запрошуємо на презентацію!

17 травня о 15.30
    в Центральній міській бібліотеці
    (Торгова площа, 4/27)
    відбудеться презентація книги «Свята Русь»
    відомого французького дослідника історії Московії-Росії
    Алена Безансона
    в перекладі відомого громадського діяча,
    заступника голови Координаційної ради
    з питань захисту української мови
    при Київській міській організації «Меморіал»
    імені В. Стуса Тараса Марусика.

Чому в російському менталітеті існує два поняття: «правда» й «істина»? Коли і за яких обставин «викликається» на авансцену історії міфологеми«Москва – третій Рим»? Чому європейці рідко послуговуються об’єктивною інформацією про Росію, а більше керуються міфами і стереотипами, пропагованими Москвою й дивляться на Московію-Росію крізь деформовану призму?

У своєму новому історичному дослідженні автор намагається об’єктивно знайти відповіді на всі питання. Про це свідчать і розділи книги: «Брехня», «Російське православ’я» та «Православне життя», «Свята Русь» та «Російська імперія», «Слов’янофільство (Пушкін, Гоголь, Достоєвський)», «Лібералізм», «Революціонери», «Ленін». Порушена тема особливо актуальна в нинішніх геополітичних реаліях – в умовах розв’язаної Росією гібридної війни проти України.

Володіючи знаннями з історії, філософії, релігії, літератури, Ален Безансон на численних прикладах переконливо доводить, що гібридна війна Росії проти світу ніколи й не припинялася!