• Ви – мій янгол-охоронець, нене

Ви – мій янгол-охоронець, нене Ви – мій янгол-охоронець, нене Ви – мій янгол-охоронець, нене

Від дня народження поруч з нами завжди найпотрібніша, найрідніша мама! Тому Міжнародний день матері – це особливе свято. 11 травня на сторітеллінг «Ви – мій янгол-охоронець, нене» до бібліотеки-філії №3 завітали учні 6-В класу разом з вчителями іноземних мов Ларисою Богінською та Оленою Головань.

Діти дізналися про походження свята, традиції святкування в різних країнах, прослухали пісні про маму. Кожен учасник заходу підготував для своєї неньки вірш. Матусі будуть щасливі почути поетичні рядки українською, англійською, німецькою чи корейською мовами. Звучали також авторські вірші.

Увазі присутніх була представлена тематична книжкова викладка та коментований огляд творів.

Любі матусі! Нехай Ваші діти дарують Вам силу і щастя! Життя триває, тому що на Землі є Ви!

Наталія Добровольська.