• Виставка юної художниці

  Нещодавно, в дитячій бібліотеці № 1 відкрилася виставка малюнків активної читачки, маленької мрійниці - Шатохіної Крістіни.

  Крістіна малює ледь не з самого народження. Першим її викладачем була О.Б.Мілейко в студії БХТ. Зараз дівчинка займається з Т. Дмитренко в академічній школі. Вона дипломантка міського конкурсу дитячого малюнка "Світи зоре, світи ясна". Навчається в четвертому класі школи "Міцва-613" та у школі мистецтв № 1 по класу фортепіано, дуже любить читати. Роботи Крістіни дуже різноманітні: це і натюрморти, пейзажі, портрети друзів, і улюблені свята, птахи та багато-багато котів. Чомусь саме коти найбільш вражають відвідувачів виставки. Звичайно, вони не залишили байдужою і мене. Особливо один - великий, поважний, рудий. Здається, що зараз він вигне спину, голосно нявкне та граціозно зістрибне  на підлогу. Крістіна назвала цю роботу “Солнечно- рыжий кот». І дійсно, малюнок наче промінчик сонця дарує тепло та гарний настрій.
  Хочеться побажати юній художниці творчих успіхів, а головне ніколи не втрачати казкового сприйняття світу, вміння нести людям добро та красу.
  Олена Бульда
  Гриф .- 2009 .- 21 жовт. – С.16  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше