Символ вічності

Сонце – символ вічності, потужне джерело космічної енергії та сили.

У міжнародний День Сонця, який щорічно відзначається 3 травня, бібліотекарі-філії №2 провели для читайликів – учнів 3-Б класу (класовод Білецька Т. І.) інформину «Сонце світить, сонце сяє…».

З розповіді бібліотекаря діти дізналися, що міжнародний День Сонця святкують для того, щоб привернути увагу до розробки способів широкого використання сонячної енергії, отримали цікаву інформацію про Сонце як планету, його таємниці.

Хлопчики і дівчатка наввипередки відгадували загадки, читали вірші про доброту і красу Сонечка. Третьокласники дізналися, що сонечком ще називають комаху, а також людину з чуйним серцем і добрим характером, тому під час гри «Сонячний настрій» вчилися бути сонечками для рідних і друзів.

В очікуванні літньої спеки, разом пригадали правила безпеки перебування на сонці.

Захоплюючою і цікавою була мандрівка українськими дитячими книжками, під час якої малеча знайомилася з казками та оповіданнями про Сонце. Яскраві ілюстрації книг не залишили байдужим нікого.

Закінчився захід словами:

Хай завжди буде сонце,