• Сповідь серця Таїни Краєвської

Сповідь серця Таїни Краєвської Сповідь серця Таїни Краєвської Сповідь серця Таїни Краєвської Сповідь серця Таїни Краєвської Сповідь серця Таїни Краєвської

24 квітня у читальній залі центральної бібліотеки міської ЦБС відбулася презентація нової книги «Сповідь серця» письменниці-краянки Таїни Краєвської.

До збірки увійшли вірші, написані в різний час. Поезії Таїни Іванівни присвячені Україні та її народові, боротьбі й коханню, спогадам і прагненням авторки. Віршам Таїни Краєвської притаманна публіцистичність, хвилюючий драматизм і тонка лірика.

Ведуча заходу – директорка ЦБС Раїса Григоренко привітала поетесу з народженням нової книги та познайомила учасників заходу із творчим доробком пані Таїни.

Своїми враженнями від поезій талановитої білоцерківчанки поділилися завідувачки філіями ЦБС №2 та №4 Галина Стадник і Світлана Линник, бібліотекарка філіалу №1 для дітей Лариса Кузьмінська.

Деякі зауваження щодо першої частини  збірки  "Присвята Україні" висловив член НСПУ України, письменник Володимир Іванців.

Привітала пані Таїну її давня подруга, художниця та письменниця Галина Невінчана, яка художньо оформлювала нову збірку.

Квіти та щирі слова подяки за творчий неспокій та прекрасні вірші подарувала винуватиці свята головний спеціаліст відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Ксенія Жукова.

Олена Бульда.