• Знавці своєї справи

  Хто в нашому мікрорайоні не знає цього енергійного, завзятого, невгамовного, працьовитого і працездатного, професійного спеціаліста, людину, яка заслужено користується авторитетом серед користувачів бібліотеки-філіалу № 6. Надія Миколаївна – ветеран праці цього Святилища Книг!

  Я особисто знаю Надю, Надійку, Надюшу, Надію Миколаївну з 1983 року, коли вона дівчинкою прибула у нашу бібліотеку після закінчення вузу як молодий спеціаліст. Ось уже понад 26 років ми співпрацюємо як колеги, спілкуємось як рідні, близькі люди, споріднені однією справою – вихованням вдумливого читача.
  Напрями нашої співпраці – це школа, бібліотека, сім’я – з метою розвитку інтересу дітей до книги, до знань. На базі бібліотеки спільними зусиллями ми проводимо читацькі конференції, презентації книг, зустрічі з письменниками та композиторами Білої Церкви. Неодноразово користувачі бібліотеки №6 брали участь у міських конкурсах читців, присвячених річницям Т.Г.Шевченка, О.С.Пушкіна, М.О.Некрасова, М.В.Гоголя, де займали призові місця. У цьому велика заслуга Надії Миколаївни як досвідченого фахівця, знавця своєї справи.
  У бібліотеці-філіалі №6 читач завжди знаходить душевну теплоту, добру пораду, підказку Надії Миколаївни та її колег Юлії Володимирівни та Людмили Миколаївни, яких вона згуртовує, яким надає методичні поради щодо інтенсифікації, оптимізації праці.
  А скільки вилетіло з-під крила цього закладу з набутим тут досвідом спеціалістів! Це Зоя Гайдай – нині працює у філіалі №8, Альона Сушкевич, а Тетяна Качанова та Наталія Семененко зараз працівники ЦБ.
  Якби можна використати всі епітети, яких заслуговує цей заклад культури, його завідувачка з колегами, то чи вистачило б абетки?
  Активні, благородні, доброзичливі, винахідливі, ввічливі, гуманні, життєрадісні, здібні, енергійні, ініціативні, комунікабельні, люб’язні, надійні, оптимістичні, працьовиті , розумні, старанні, тактовні....
  Ось таким чином, ця маленька “армія” на чолі з Надією Миколаївною сіє розумне, добре, вічне.
  Тамара Петрівна Земецька, вчитель, читачка бібліотеки-філіалу №6
  Сім`я - 2009 - №39 -С.12  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше