Запрошуємо на конкурс!

Бібліотека-філіал №10 КЗ БМР «Білоцерківська міська ЦБС» запрошує усіх бажаючих, без обмеження віку, взяти участь у міськрайонному конкурсі «Клич душі» на краще виконання творів заслуженого працівника культури України Анатолія Кульчицького. Конкурс відбудеться 25 квітня у приміщенні книгозбірні, за адресою вул. Крижанівського,8; тел. 34-71-39.

Початок конкурсу:

-13-00 – учасники до 14 років (включно);

-14-00 – учасники від 15 років і старші.

Заявки на участь приймаються в бібліотеці-філіалі №10.

про міськрайонний конкурс виконавців творів Анатолія Кульчицького

«КЛИЧ ДУШІ»

Загальні положення

1. Дане Положення визначає порядок та умови проведення Конкурсу виконавців творів Анатолія Кульчицького «Клич душі»

2. Організатором проведення конкурсу є бібліотека-філіал №10 КЗ БМР «Білоцерківська міська ЦБС». До Оргкомітету включаються працівники філіалу №10, авторитетні спеціалісти у галузі літератури та виконавської майстерності.

3. Конкурс проводиться щорічно в останню середу квітня.

4. Оголошення про проведення Конкурсу розміщується на сайті ЦБС та в місцевих ЗМІ.

Мета та завдання Конкурсу:

Конкурс «Клич душі» проводиться з метою популяризації творчості митців-краян, зокрема заслуженого працівника культури України Анатолія Кульчицького, та їхніх творів про рідний край.

Завданнями Конкурсу є:

-виявлення та сприяння розвитку творчого потенціалу юних обдарувань;

-виховання у підростаючого покоління національної свідомості, любові до рідного краю

-формування творчої еліти України

Організація та проведення Конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів (неповнолітні учасники повинні бути у супроводі педагога, бібліотекаря, батьків), студентська молодь, учасники аматорського мистецтва.

Учасники розподіляються на три вікові категорії:

молодша – до 10 років;

середня – до 15 років;

старша – від 15 років;

Конкурсанти подають заявку на участь у Конкурсі поштою, електронною поштою, по телефону та безпосередньо в день проведення Конкурсу: м. Біла Церква, вул. Крижанівського, 8 тел. 34-71-39, biblioteka_10@bigmir.net

Конкурсна програма виконавців може бути підготовлена у таких варіантах:

·Поетичні твори, вибрані учасником за власним бажанням

·Музичні твори (пісні, автором яких є А. Кульчицький).

Тривалість виступу до 5 хвилин.

Виступи учасників Конкурсу оцінює журі, персональний склад якого визначається Організаторами та може змінюватись під час підготовки та в день проведення Конкурсу.

Функції журі:

·Оцінювання виступів конкурсантів за визначеними критеріями;

·Визначення переможців та призерів Конкурсу

·Критерії оцінювання виступів конкурсантів:

·Майстерність виконання (задум виконавця та його сценічне втілення, донесення ідеї авторського твору);

·Сценічна культура (манера виконання, голос, дикція, жест, сценічний одяг);

·Використання сценічного простору, атрибутики, музичногосупроводу та їх відповідність жанру твору

·Максимальна оцінка за кожним критерієм – 5 балів.

·Оргкомітет та члени журі мають право запроваджувати додаткові критерії оцінювання виступів конкурсантів.

·Члени журі по завершенні конкурсної програми проводять аналіз відповідності виступів основним критеріям, зазначених у положенні.

Нагородження переможців

Визначення переможців та призерів відбувається відкритим голосуванням на засіданні Журі, під час якого ведеться протокол. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Переможцями конкурсу за рішенням журі є:

·Володар Гран-Прі – 1 виконавець

·Лауреати – конкурсанти, які посіли 1, 2, 3 місця у кожній віковій категорії.

Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуються дипломами та призами. Всі учасники конкурсу отримують заохочувальні подарунки (за наявності фінансування)

Спонсори за бажанням можуть нагороджувати окремих учасників конкурсу.

Фінансові умови

Конкурс не є комерційним заходом. Усі витрати з організації та проведення конкурсу забезпечуються коштом організаторів та спонсорів.

Витрати, пов’язані з проїздом та харчуванням конкурсантів повністю бере на себе відряджуюча сторона.

Оргкомітет.