• Кращий читач літа 2009 року

  23 вересня у центральній бібліотеці для дітей відбулося підведення підсумків конкурсу "Кращий читач літа 2009". Цей конкурс в нашому місті вже став традиційним і в цьому році маленькі розумники та розумниці довели, що протягом літніх канікул вони не тільки весело проводили час на спортивних майданчиках та в оздоровчих таборах, але й підвищували свій інтелектуальний рівень, обравши найнадійніших товаришів - книги.

  Журі, у складі голови Білоцерківського осередку Всеукраїнського благодійного фонду "Надія і захист" Іванової О.Г., завідувачки дитячої бібліотеки №1 Шлапацької В.Г., головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи Бульди О.В., завідувачки відділу центральної бібліотеки для дітей Корнієнко О.А., визначило кращих серед кращих.
  Переможцями в різних вікових категоріях стали: Голоско Світлана (4-В кл. ЗОШ №9), читачка дитячої бібліотеки №9; Ісаєва Анастасія (5-А кл. гімназія № 1), читачка дитячої бібліотеки №1; Проворов Єгор (7-В кл. ЗОШ №16), читач бібліотеки №10.
  Завдячуючи спонсорам - приватному підприємцю Прищепенко С.О. та голові Білоцерківського осередку Всеукраїнського благодійного фонду "Надія і захист" Івановій О.Г., всі учасники отримали призи та солодощі.
  Іванова О.Г., особисто нагородила конкурсантів. Приз за краще продовження твору отримав Перхун Владислав (7 кл. ЗОШ №15), читач бібліотеки №6. Переможці конкурсу були запрошені взяти участь у святкуванні Всеукраїнського дня бібліотек, яке відбудеться 29 вересня в обласному музично драматичному театрі ім. П.Саксаганського.
  Олена Бульда
  Сім`я .- 2009 .- № 39 .- С.12  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше