Фашистські табори смерті – геноцид проти людства

11 квітня у пам’ять про жертовність і мужність повсталих героїв, які навіть за колючим дротом, зуміли залишитися нескореними стало Міжнародним днем визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цього дня 1945 року американські війська вторглися на територію найбільшого концтабору Бухенвальд. В’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання, в результаті якого відбулася ліквідація концтабору. За роки Другої світової війни через табори смерті пройшло 18 мільйонів осіб.

Перегляд літератури «Живі свідки жахіть фашизму», книжкова виставка «В пам’ять закатованих» підготовлені працівниками для різних категорій читачів філіалу №9. Присутні могли ознайомитися із історичними, художніми, довідковими, публіцистичними друкованими джерелами, які є у фондах бібліотеки.

Світлана Могорит.