• Великодня радість землю обіймає Великодня радість землю обіймає

Великдень! Саме слово говорить, що це не просто свято, а насправді великий день для всіх християн. Напередодні свята працівники філії №2 для учнів 2-Гкласу БЗШ №11 (класовод Ж.А. Лінчевська) провели народознавчу годину «Великодня радість землю обіймає».

Бібліотекар розповіла дітям про народні традиції та обряди українського народу, пов’язані з Паскою та Вербною неділею. Завдяки легендам малеча більше дізналася про писанки, які є оберегом і символом життя,ознайомилися з символікою кольорів, з найбільш поширеною технікою орнаментів писанкарства.

Хлопчики і дівчатка читали вірші про Великдень, писанки та весну, збирали великодній кошик. До заходу діти підготували малюнки та розписали яєчка.

Наостанок бібліотекар зауважила, що світла радість Христового Воскресіння поєднується нині з твердою вірою і надією в перемогу українського народу. Ми сподіваємось, що молитви, які лунатимуть у ці святкові дні принесуть в Україну мир.

Ніхто в ці дні хай не сумує,
    Хай лине пісня до небес.
    І кожне серце хай відчує -
    Христос Воістину воскрес.