• Доки писанку пише сім’я, переможно добро воскресає Доки писанку пише сім’я, переможно добро воскресає Доки писанку пише сім’я, переможно добро воскресає Доки писанку пише сім’я, переможно добро воскресає

Християни всього світу в очікуванні одного з найбільших релігійних свят – Воскресіння Христового. У кожній українській родині до цього свята готуються заздалегідь, щоб в цей день створити атмосферу духовного піднесення.

Маленькі талановиті читачі бібліотеки-філіалу №9 теж виявили бажаннядолучитися до світлого свята та виготовити своїми руками великодні писанки, пасочки, а юні художники змагалися в майстерності на кращий  пасхальний малюнок.

Учасниками передвеликодніх майстер-класів стали дитячий клуб «Дошколярик», що працює при бібліотеці, учні 2-Г класу СПМШ №16 (класовод А.Стешина). Також свої роботи представили вихованці студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» (кер. В.Коробко) та студія декоративно-вжиткового мистецтва «Калина» з села Фурси (кер.О.Краюхіна).

Дитячі пасхальні поробки є своєрідним зверненням до Бога із проханням миру і благополуччя кожній українській родині.

Жанна Харченко