Свято зустрічі птахів (відео)

Навесні до українського обійстя, гаю, лісу та степу повертаються наші пернаті друзі, долаючи тисячі кілометрів небезпечного, ризикованого для життя шляху. Свідомо обирають цю далеку дорогу, аби повернутися в Україну, звити гніздечко, вивести і благословити на світ своє потомство. Це вони на своїх крилах приносять нам весну, радість та наснагу.

Весна на крилах перелітних птахів завітала і до бібліотеки-філії №5, яка гостинно відкрила двері святу – «Дню зустрічі птахів», учасниками якого стали вихованці ДНЗ №4 «Снігуронька». Діти ознайомилися з видовим різноманіттям птахів рідної місцевості, прослухали вірші про пернатих друзів, відгадували загадки, складали пазли, брали участь у вікторині.

На згадку про свято діти подарували бібліотекарям жайворонків, виготовлених власноруч.

Радісні і щасливі, учасники свята зробили на згадку спільне фото та відео.

Оксана Власенко.