• Їх життя – театр

Їх життя – театр Їх життя – театр

Цієї зустрічі чекали давно, віддано, з передчуттям особливої емоційної насолоди. І цей час настав, коли на гостину до академістів клубу «Чарівна мить» та читачів бібліотеки-філіалу №10 завітали неперевершені майстри своєї справи, актори Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського – заслужена артистка України Надія Моцна та артист драми Микола Головчак.

Тепла, камерна атмосфера панувала в залі, а глядачі жваво цікавились життям театру, життєвим і театральним шляхом акторів. Шановані гості щиро відповідали на всі запитання. А потім всі заворожено слухали пісні з репертуару Володимира Висоцького у майстерному виконанні Миколи Головчака.

Час сплинув швидко, та вдячні глядачі не поспішали відпускати акторів – брали автографи, дякували… Кожен думав, що в найближчий час зробить все можливе, щоб відвідати театр.

Низько вклоняємось Вам, шановні саксаганці! Всіляких Вам життєвих гараздів! Ми Вас любимо, пишаємось і підтримаємо у будь-який час!

БРАВО!

Валентина Узарська, пенсіонерка, член клубу «Чарівна мить», читачка