Запрошуємо до участі у конкурсі!

Бібліотека-філіал №10 КЗ БМР «Білоцерківська міська ЦБС» та Міжнародний фонд ім. П.Глазового запрошують усіх бажаючих, без обмеження віку, взяти участь у міськрайонному конкурсі на краще виконання творів українських письменників-гумористів «Усмішки Глазового». Конкурс відбудеться 28 березня у приміщенні книгозбірні, за адресою вул. Крижанівського,8; тел. 34-71-39.

Початок конкурсу:

-13-00 – учасники до 14 років (включно);

-14-00 – учасники від 15 років і старші.

Заявки на участь приймаються в бібліотеці-філіалі №10.

ПРО МІСЬКРАЙОННИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ ГУМОРЕСОК

«УСМІШКИ ГЛАЗОВОГО»

1. Загальні положення

1.1 Це Положення визначає порядок та умови проведення Конкурсу читців гуморесок «Усмішки Глазового».

1.2 Організаторами проведення Конкурсу є бібліотека-філіал №10 Білоцерківської міської ЦБС та Міжнародний фонд Павла Глазового.

1.3 Конкурс є традиційним і проводиться щорічно. Датапроведення визначається відповідно до плану заходів бібліотеки-філіалу №10 на конкретний календарний рік.

1.4 Оголошення про проведення Конкурсу розміщується в місцевих ЗМІ.

2.Мета та завдання Конкурсу.

Конкурс читців-гумористів проводиться з метою розвитку дитячої, юнацької виконавчої майстерності.

Основними завданнями Конкурсу є:

-популяризація українського художнього слова;

-збагачення репертуару читців-гумористів;

-виявлення та підтримка обдарованих учасників у відновленні та розвитку українського гумору.

3.Організація та проведення Конкурсу.

3.1 Конкурс проводиться за номінацією читці-гумористи (байка, гумореска, усмішка, монолог, фейлетон). До репертуару включаються 2 (два) твори українських гумористів (один з них обов’язково твір П. Глазового) українською мовою.

3.2 Тривалість конкурсної програми 5-10 хвилин.

3.3 Вік учасників необмежений. Неповнолітні учасники повинні бути у супроводі бібліотекаря чи педагога.

3.4 Усі учасники Конкурсу розподіляються на вікові категорії:

-І категорія - діти до 9 років;

-ІІ категорія – учасники 10-14 років;

-ІІІ категорія – конкурсанти від 15 років і старші.

3.5 Конкурсанти подають заявку на участь у конкурсі поштою, електронною поштою, по телефону та безпосередньо в день проведення Конкурсу:  м. Біла Церква, вул. Крижанівського,8 бібліотека-філіал №10  biblioteka_10@bigmir.net    тел. 34-71-39.

3.6 Виступи учасників Конкурсу оцінює Журі, персональний склад якого визначається Організаторами та може змінюватись під час підготовки і проведення Конкурсу.

3.7 Функції журі:

- Оцінювання виступів конкурсантів за визначеними критеріями;

- визначення переможців та призерів конкурсу.

3.8 Журі оцінює виступи конкурсантів за наступними критеріями:

- творчий задум та його втілення (добір репертуару);

- артистичність виконання, уміння донести зміст твору до слухачів;

- режисура та засоби розкриття твору;

- мовна та сценічна культура;

3.9 Максимальна оцінка за кожним критерієм – 5 балів.

4. Нагородження переможців

4.1 Визначення переможців відбувається відкритим голосуванням.

Переможцями Конкурсу, за рішенням журі є:

-Володар Гран-Прі (один)

- лауреатами – конкурсанти, які зайняли –

І місце - по одному виконавцю в кожній віковій категорії

ІІ місце - по два учасники в кожній віковій категорії

ІІІ місце - до трьох учасників у кожній віковій категорії

4.2 Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та призами. Всі учасники отримують заохочувальні подарунки.

4.3.Переможці Конкурсу (3 особи) запрошуються до участі в гала-концерті, присвяченому Міжнародному Дню сміху, який проходить в Київському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.. П. Саксаганського.

4.4 За рішенням журі встановлюються заохочувальні призи за краще виконання окремих гумористичних творів з конкурсної програми читця-гумориста.

4.5. Спонсори за бажанням можуть нагороджувати переможців та учасників окремими призами.

4.6 На засіданні журі ведеться протокол. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

5. Фінансові умови

5.1 Конкурс не є комерційним заходом. Усі витрати по організації та проведенню конкурсу забезпечуються коштом організаторів, спонсорів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

5.2 Витрати, пов’язані з проїздом та харчуванням конкурсантів повністю бере на себе відряджуюча сторона.