• І став для нас Шевченко заповітом

І став для нас Шевченко заповітом І став для нас Шевченко заповітом

12 березня у клубі "Вікторія” (центральна бібліотека) вшановували пам’ять великого сина України, пророка, видатного письменника і художника Тараса Шевченка.

Зав. відділом обслуговування Людмила Чупак розповіла про цікаві, маловідомі факти з життя Кобзаря, про жінок, які полонили Тарасову душу, були його музами і надихнули на створення шедеврів української і світової літератури, про єдиний у світі музей "Кобзаря”.

Ведучі заходу, членкині "Вікторії”, Галина Надводнюк, Світлана Купрієнко і Віра Стороженко розкрили постать Шевченка в різних іпостасях: людини, письменника, художника, борця. Розповідь про життя Кобзаря була гармонійно переплетена з декламуванням його віршів.

Особливо вразила присутніх Людмила Кубрак, яка на пам’ять прочитала "Заповіт”, "Три літа” і поему "Лілея”.

На закінчення учасниці заходу виконали пісню на слова Шевченка "Реве та стогне Дніпр широкий”.

Валентина Величук.