• Сотня свята із синів України Сотня свята із синів України Сотня свята із синів України Сотня свята із синів України

Листопад 2013-го – лютий 2014-го… Київ… Майдан… Саме тут вирішується майбутнє України. Саме тут зібралися мільйони людей, які були впевнені в тому, що так як є, так в Україні бути не може. На жаль, за цю боротьбу, за волю до оновлення країни, за наше щасливе життя заплачено страшну ціну – своє життя віддали найкращі, більшість з яких – зовсім молоді, ті, що тільки починали жити.

Ми повинні про це пам’ятати. Кожен рік колектив філіалу №10 проводить вечори вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В ці лютневі дні вечір-пам’ять «…в нас є народ України і Сотня Небесних братів» був проведений для випускників БЗШ №5 та студентів БНАУ.

Уважно слухала молодь виступ волонтера Костянтина Климчука, вдивляючись у відеокадри з Майдану… Хвилювання і щем у серці викликали майданівські вірші у виконанні студентів: Анни Вуйко, Ольги Петришиної, Олексія Гаркуші. З книгами про події «червоної» зими» познайомила учасників заходу завідуюча філіалом Ганна Нагорна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих «що злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили».

Учнівська та студентська молодь – майбутнє України, їм жити на цій землі. А це означає:
    «Ми є. Були. І будем вічно жити,
    І з нами Україна…»