• Книжкове літо в Білій Церкві.

  Центральна бібліотека для дітей знову продовжує загальноміський конкурс «Книжкове літо в Білій Церкві», який триватиме з 1 червня до 20 вересня 2009 року.

  Книжкове літо в Білій Церкві.

  Швидко проминув навчальний рік, і знову настали довгождані канікули для школярів.

  Можна спокійно дивитися телевізор, грати на комп'ютері або просто відпочивати на лоні природи чи в залі бібліотеки з найвірнішим другом - книгою. Адже саме вона, як ніщо інше ,впливає на формування світогляду і художнього смаку з раннього дитинства. І найбільша книжкова скарбниця - це бібліотека, а розібратися в цих скарбах допоможуть бібліотекарі.

  Багато нових книг для дітей надійшло в минулому році до дитячих бібліотек міста - це фентезі, пригоди, фантастика, історична та науково-природнича література, різні довідники та енциклопедії. Кожен, хто завітає до бібліотек, знайде для себе книги за смаком і запитом.

  На юних читачів під час канікул чекає чимало захопливих конкурсів, вікторин, турнірів, літературних сюрпризів та зустрічей із книгою.

  Центральна бібліотека для дітей знову продовжує загальноміський конкурс «Книжкове літо в Білій Церкві», який триватиме з 1 червня до 20 вересня 2009 року. У конкурсі можуть брати участь діти віком від 6 до 14 років, які є читачами бібліотек міста. Переможцем стане той, хто прочитає найбільше книг у бібліотеці, складе оповідання про свого улюбленого героя, візьме участь у літературній вікторині.

  На переможців чекають призи, нагороди та запрошення на міське свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

  Час швидкоплинний. Тож не зволікайте - поспішайте мерщій до бібліотек міста. На вас чекають мудрі бібліотекарі, які завжди допоможуть зорієнтуватися в книжковому морі.

   Р. Григоренко, заступ.директора міської ЦБС по роботі з дітьми.

  Новини Надросся .- 2009 .- №24(804)18.06-24.06  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше