«Українська революція: з Білої Церкви – в історію»

15 лютого 2018р. о 16.00 у літературній вітальні центральної бібліотеки відбудеться презентація видання «Українська революція: з Білої Церкви – в історію». До видання увійшли розвідки, рецензії, популярні статті В.Іванціва, А.Бондаря, С.Бурлаки, О.Стародуба, К.Климчука. Укладач – Володимир Іванців, книга побачила світ у видавництві «Час Змін Інформ».

Цим виданням Білоцерківське міськрайонне об'єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка продовжує благодійний проект духовного відродження «Україна — це доля», започаткований семи­томником творів Андрія Гудими. Книжка покликана донести правдиву інформацію про перебіг подій Україн­ської національної революції 1917-21 років на Білоцерківщині, уроки якої актуальні й нині.