• Літературні острови Жуля Верна

  Літературні острови Жуля Верна Літературні острови Жуля Верна Літературні острови Жуля Верна

  8 лютого 1828 року народився видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури Жуль Верн.

  «Хоч би там що я писав, хоч би там що вигадував – я завжди стою на ґрунті реальності. Вже близька та пора, коли наукові відкриття перевершать силу уяви». Так і сталося. У космосі побували сотні дослідників. На поверхні Місяця залишилися людські сліди, а дивовижний «Наутілус» поступився місцем атомним підводним човнам.

  До 190-річчя від дня народження класика пригодницької літератури та 150-річчя виходу в світ книги «Діти капітана Гранта» в бібліотеці-філії №9 відбулася літературна мандрівка «Таємничий острів Жуля Верна».

  Шестикласники БЗШ №6 познайомилися з героями письменника під час перегляду буктрейлера на книгу «Діти капітана Гранта», створеного бібліотекарем Світланою Могорит.

  Бібліотекар Жанна Харченко розповіла читачам про життя і творчість письменника, познайомила з книжкою виставкою «Літературні острови Жуля Верна». Та найбільше сподобалася шестикласникам захоплююча гра «Морський бій» за книгою «П’ятнадцятирічний капітан» між командами «12-річні капітани» і «Діти капітана Гранта», під час якого діти проявили неабиякі здібності при подоланні перешкод, а також продемонстрували гарні знання творів письменника.

  Книги Жуля Верна не старіють. І зараз, у 21 столітті, ними зачитуються діти і дорослі так само, як і більше ста років тому. Недарма після виходу перших романів Жуль Верн став найвідомішим у світі письменником-фантастом і увійшов в історію літератури як основоположник і неперевершений майстер роману про науку та її безмежні можливості.

   

  Галина Чередник.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше