Вийшов восьмий том «Білоцерківського біографічного словника. Матеріали»

Восьмий том "Білоцерківського біографічного словника. Матеріали”, підготовлений працівником відділу інформаційно-краєзнавчої роботи Анатолієм Бондарем та присвячений відомим білоцерківцям першої та другої половини ХХ та початку ХХІ століть, вийшов у видавництві Олександра Пшонківського і невдовзі надійде до бібліотек міської ЦБС.

Видання містить список депутатів Білоцерківської міської ради в період між Першою та Другою світовими війнами, а також відомості про депутатів Білоцерківської міської радиVI та VII скликань, виробничників, військових, які є членами «Золотого фонду» Білої Церкви.

Окремими розділами виділені персоналії директорів освітніх закладів міста, шкіл мистецтв та дендропарку «Олександрія» (1946-2016).

Видання стане у нагоді краєзнавцям, історикам та всім, хто цікавиться історією рідного міста.

Вл. інформ.