• Діти. Вчинок. Наслідок

  Діти. Вчинок. Наслідок Діти. Вчинок. Наслідок Діти. Вчинок. Наслідок Діти. Вчинок. Наслідок Діти. Вчинок. Наслідок

  7 лютого в центральній бібліотеці для дітей відбулося чергове засідання юридичного лекторію «Підліток і закон». Семикласники БЗШ №11 (кл. керівник Валентина Кучмет) стали учасниками ситуативної гри «Діти. Вчинок. Наслідок».

  Завідувачка відділом обслуговування ЦДБ Інна Кабула розповілаякі правопорушення найчастіше скоюють підлітки і яку несуть за це відповідальність.

  Бібліотекар Антоніна Даценко запросила учасників засідання розглянути морально-правові ситуації, які найчастіше трапляються з підлітками.

  Школярі, розділившись на чотири команди: «Добролюби», «Освітяни», «Феміда» та «Правознавці», дружньо змагалися у правовому турнірі. Гравці швидко реагували на завдання, адже час прийняття рішення був обмежений.

  Експерти – студенти 3 курсу факультету «Права та лінгвістики» Білоцерківського національного аграрного університету Ірина Гирявець та Олена Бодрик оцінювали відповіді семикласників. Переможцем турніру стала команда «Добролюби».

  Юні правознавці артистично зіграли ролі «Думки розумної» та «Думки негативної» в інсценівках «Впіймай позитивні риси характеру» та «Гроші».

  Читачі закріпили отримані знання за допомогою відеосюжетів та дружньо розгадуючи кросворд «Вчинок – наслідок».

  Підлітки зробили важливий висновок: «Правильні міркування ведуть до правильних вчинків».

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше